Dlaczego auta ze Stanów stają się coraz bardziej popularne na nie tylko polskich, ale w ogóle europejskich drogach? Ich zakup jest po prostu bardziej opłacalny. Wielką okazją są zwłaszcza uszkodzone samochody z USA. Dlaczego?

Uszkodzone samochody z USA najlepiej kupować na aukcjach

Amerykańskie firmy ubezpieczeniowe często uznają szkodę całkowitą w przypadku samochodów, które w Polsce uznano by za takie po delikatnej stłuczce. Podobnie jest i z kierowcami aut ze Stanów. Nawet niewielkie uszkodzenie staje się często pretekstem do wymiany auta na nowe. A co ze starym pojazdem? Uszkodzone samochody z USA trafiają najczęściej na aukcję. Tam niekiedy można je kupić za bezcen. Po co jednak kierowcy z Polski uszkodzone auto ze Stanów? Dzięki Ameryka Cars może ono szybko trafić do Polski i zostać naprawione. Tak, Ameryka Cars nie tylko sprowadza uszkodzone samochody z USA, ale i oferuje ich naprawę.Auta ze Stanów wraz z nowymi częściami zamiennymi

Często wraz z uszkodzonym pojazdem płyną do Polski także i niezbędne części zamienne do naprawy auta ze Stanów po stłuczce. Dzięki temu firma Ameryka Cars może zaoferować szybką i sprawną naprawę.
Oferta importu uszkodzonego samochodu z USA to jednak nie tylko okazja dla kochających amerykańską motoryzację. Auta ze Stanów to bardzo często europejskie marki, jednak dedykowane na amerykański rynek. Co to oznacza? To przede wszystkim bogatsze wyposażenie oraz mocniejsze silniki w dużo bardziej atrakcyjnej niż w Europie cenie. To się naprawdę opłaca!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress