Import aut z USA – Wadowice

Planujesz zakup własnego pojazdu prosto z Ameryki i nie wiesz, jak się za to zabrać? Faktycznie, na rynku samochodowym można zauważyć widoczny wzrost, jeśli chodzi o sprowadzanie samochodów z USA. Z tego powodu wielu z nas pragnie skorzystać z okazji i nabyć auto po okazyjnej cenie. Głównym motywatorem są oczywiście korzyści finansowe. Proces importu auta z USA jest nierzadko bardziej opłacalny niż zakup tego samego modelu o podobnym roczniku w kraju. Jeśli więc myślisz poważnie o ściągnięciu pojazdu zza oceanu, ale nie wiesz, jak się za to zabrać, powierz to w ręce specjalistów.

Nasz zespół to profesjonaliści, eksperci finansowi i miłośnicy amerykańskiej motoryzacji. Warto zaznaczyć, że w kontekście sprowadzania aut z Ameryki nie ograniczamy się jedynie do marek typowych dla Stanów Zjednoczonych. Równie często sprowadzamy samochody znane nam w Europie, ale dostępne w atrakcyjniejszych cenach na rynku amerykańskim. Rynek samochodowy w USA jest nasycony, dlatego te same modele można tam znaleźć taniej niż u nas. Największy kłopot sprawia oczywiście sam import, ale tutaj wkraczamy my – firma, dla której taki proces to łatwizna. Nie wierzysz, że może to być takie proste? Szukasz czegoś w Wadowicach? Import aut z USA z nami będzie dla Ciebie nie tylko ciekawą przygodą, ale i spełnieniem marzeń!

Auto z Ameryki – czy sprowadzenie go jest trudne?

Czy trudno ściągnąć samochód z USA do takiej miejscowości jak Wadowice? Import aut z USA staje się coraz bardziej powszechny. Jedni widzą w nim możliwość kupienia auta taniej niż na rynku rodzimym, inni stawiają na inwestycje. Niezależnie od powodu, dla którego decydujesz się na sprowadzenie samochodu z USA, dobrze jest powierzyć ten proces profesjonalistom. Nasza firma funkcjonuje na rynku motoryzacyjnym od wielu lat. W imporcie aut zza oceanu mamy bardzo duże doświadczenie. Pomagamy klientom realizować ich marzenia. Skupiamy się głównie na sprowadzaniu pojazdów z USA, choć doradzamy też w kwestiach finansowych. Z nami cały proces zakupu auta i jego przewozu przebiega gładko i bezpiecznie. Na naszej stronie znajdziesz kalkulator, który pomoże Ci obliczyć przybliżony koszt sprowadzenia danego modelu ze Stanów Zjednoczonych do Wadowic. Import aut z USA to coś, w co bez wątpienia warto zainwestować.

Sprowadzenie auta z USA w kilku punktach

Naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja, choć nie ukrywamy, że sprowadzanie samochodów z USA cieszy nas za każdym razem. Pozwól, że kompleksowo poprowadzimy Cię przez ten proces. Poniżej przedstawiamy jego poszczególne etapy:

  1. Przedstawienie oczekiwań – z pomocą naszego eksperta precyzyjnie określisz, czego poszukujesz. Kluczowymi kryteriami w doborze auta są oczywiście marka, model i rocznik pojazdu.
  2. Przemyślenie i podjęcie decyzji – wysyłamy do Ciebie listę samochodów spełniających Twoje wymagania, a Ty wybierasz, które auto chcesz sprowadzić.
  3. Pora na formalności – zawieramy z Tobą umowę. Każda ze stron dostaje jej kopię. W tym momencie konieczne jest uiszczenie odpowiedniego depozytu. W przypadku porażki na licytacji zostanie Ci on w pełni zwrócony.
  4. Transport morski – po udanej licytacji auta, samochód trafia do portu, skąd dalej żegluje statkiem do Europy.
  5. Odbiór w porcie – pojazd z USA przechodzi przez opłaty celne, a my otrzymujemy rachunki od pośredników. Następnie samochód jest transportowany do naszego salonu, a potem do właściciela.
  6. Możliwy serwis – w przypadku aut uszkodzonych lub wadliwych wizualnie, przeprowadzamy ponowną ocenę stanu technicznego, a w razie konieczności – stosowne wymiany części czy poprawki.

Import aut z USA – Wadowice – czy warto?

Dla niektórych import auta z USA, zwłaszcza typowo amerykańskiej marki, koreluje z fascynacją Stanami Zjednoczonymi i romantycznym podejściem Amerykanów do wolności, swobody i długich podróży samochodowych. Inni natomiast wybierają zdrowy rozsądek, jako że pojazdy z Ameryki często wyróżniają się korzystniejszymi cenami. Co za tym idzie – stanowią dobrą inwestycję. Jeśli i Ty pragniesz wejść na amerykański rynek samochodowy, skorzystaj z naszych usług. Szukasz czegoś w Wadowicach? Import aut z USA zrealizujesz w jednym z naszych pobliskich oddziałów. Salon mieści się w Tychach, serwis oferujemy w Pszczynie, a najbliżej swoje marzenia zrealizujesz w oddziale w Krakowie. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!