Import aut z USA – Cieszyn

Rozważasz sprowadzenie samochodu z Ameryki do Cieszyna? Import aut z USA stale rośnie w siłę i coraz więcej osób pragnie nabyć pojazd w ten sposób w atrakcyjnej cenie. Popyt wynika nie tylko z korzyści finansowych i nasyconego rynku amerykańskiego, ale i z fascynacji markami, które w Polsce są trudno dostępne. My jako eksperci oferujemy usługę sprowadzania samochodów z USA do Polski. Zza oceanu ściągamy nie tylko wozy od amerykańskich producentów, ale i marki dobrze znane w Europie, w tym w Polsce. Import aut z USA to dla nas przygoda, której ostatecznym celem jest satysfakcja naszych klientów.

Nasza firma zatrudniamy jedynie specjalistów z zakresu motoryzacji, prawdziwych pasjonatów amerykańskich samochodów i agentów, którzy pomogą Ci znaleźć i zakupić właściwy pojazd. Nasze działania obejmują przede wszystkim klientów z południowo-zachodniej części Polski, gdzie znajduje się większość naszych oddziałów, w tym warsztat i salon, jednak chętnie pomagamy każdemu, kto się do nas zwróci. To właśnie z nami zrealizujesz swoje marzenia! Nie musisz znać się na sprowadzaniu aut zza oceanu – jesteśmy tutaj po to, by ściągnąć auto za Ciebie – i dla Ciebie. Odwiedź nasz oddział w Cieszynie! Import aut z USA w naszym wykonaniu to gwarancja wysokiej jakości usług i pełnego bezpieczeństwa.

Import aut z USA do Cieszyna – czy to możliwe?

Sprowadzenie auta z Ameryki do Polski na pierwszy rzut oka może się wydawać trudne. Dla nas jest to jednak codzienność. Auta z USA można sprowadzać taniej – często jest to bardziej opłacalne niż kupowanie tego samego modelu na rodzimym rynku. Bez względu na motywacje warto powierzyć to zadanie w odpowiednie ręce.

Jesteśmy gotowi pomóc każdemu, kto postanowi nam zaufać. Działamy efektywnie, eliminując potencjalnie nieprzyjemne niespodzianki. Nasza pewność siebie i doświadczenie zbierane przez lata stanowią przewagę. Dzięki temu import aut z USA do Cieszyna nie jest dla nas trudnym zadaniem, a każdy nasz klient może liczyć na pełną satysfakcję.

Ciekawi Cię, ile kosztuje sprowadzenie samochodu z USA? Sprawdź nasz kalkulator, który ułatwi Ci oszacowanie kosztów związanych ze sprowadzeniem konkretnego modelu z USA do Cieszyna. Import aut z USA cieszy się dużym zainteresowaniem. Jeśli Ty też myślisz o sprowadzeniu czterech kółek zza oceanu, odezwij się do nas!

Poznaj proces etap po etapie – auto z Ameryki może być Twoje!

Nasz priorytet to Twoje poczucie satysfakcji. Aby to osiągnąć, świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Lata doświadczenia sprawiły, że wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowym i bezpiecznym sprowadzaniu samochodów z USA do Polski. Stawiamy na wygodę, klarowną współpracę i bezpieczeństwo. Poniżej opisalimy dla Ciebie nasze działania krok po kroku.

  1. Sprecyzowanie wymagań – cały proces zaczynasz od spotkania z naszym specjalistą, aby omówić wszystkie niezbędne kwestie.
  2. Decyzja – po spotkaniu otrzymasz od nas listę pojazdów odpowiadających Twoim wymaganiom.
  3. Umowa – podpisujemy dokumenty. Każda ze stron otrzymuje kopię umowy. Kolejnym krokiem jest wniesienie depozytu, który wróci na Twoje konto, jeśli licytacja pójdzie nie po naszej myśli.
  4. Transport auta z USA do Europy – po udanym zakupie samochodu trafia on do portu w USA, skąd żegluje do Europy.
  5. Odbiór na kontynencie – odbieramy za Ciebie auto, płacimy rachunki i cła, a następnie dostarczamy pojazd do wybranego oddziału.
  6. Opcjonalne poprawki – w przypadku uszkodzeń, reperujemy samochód w serwisie w Pszczynie.

Sprowadzenie samochodu z USA – z nami to proste i wygodne!

Import auta z USA do Cieszyna to decyzja opłacalna z wielu względów, ale najbardziej przekonuje do niej możliwość posiadania auta z amerykańskim charakterem oraz atrakcyjna cena, w której można to auto zakupić. Jeśli czujesz, że to inwestycja w sam raz dla Ciebie, zgłoś się do naszego oddziału w Cieszynie!