Import aut z USA – Częstochowa

Sprowadzenie auta z USA może być spełnieniem Twojego marzenia o posiadaniu pojazdu prosto z Ameryki. Za zauważalnym wzrostem trendu na ściąganie aut zza oceanu stoi często fascynacja amerykańskimi markami, ale także realna korzyść finansowa. Czy zatem możliwe jest dostarczenie samochodu ze Stanów do takiego miasta jak Częstochowa? Import aut z USA to z jednej strony wyzwanie i przygoda, a z drugiej znakomita inwestycja. Dobrze jest zrobić to z głową, a najlepiej pod okiem profesjonalistów działających w tej branży od lat.

Właśnie taki jest nasz zespół – to grono motoryzacyjnych specjalistów, miłośników amerykańskiej motoryzacji i finansistów mogących Ci pomóc w realizowaniu marzeń. Działamy głównie na południowo-zachodniej Polsce, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, byś zgłosił się do nas z innej części kraju czy nawet zza granicy. Niemniej jednak jeśli jesteś z Częstochowy, import aut z USA zrealizujesz z nami w jednym z naszych oddziałów, które znajdują się m.in. w Krakowie, Cieszynie, Wrocławiu czy Tychach. Nie musisz mieć wiedzy na temat całego procesu – jesteśmy tutaj po to, by rozwiać Twoje wątpliwości dotyczące posiadania i transportu auta z Ameryki.

Czy sprowadzanie auta z USA jest opłacalne i bezpieczne?

Czy skomplikowanym zadaniem jest sprowadzenie pojazdu zza oceanu do miejscowości takiej jak Częstochowa? Import aut z USA nie jest dla nas problemem, ale rozumiemy, że dla niektórych proces może jawić się jako niejasny bądź trudny. Jeśli masz wątpliwości, to jest to znak, że warto, byś zaufał specjalistom, którzy doskonale znają polski i zagraniczny rynek samochodowy.

Nasza firma zajmuje się tym od wielu lat, a szerokie grono zadowolonych klientów tylko potwierdza profesjonalizm i jakość usług na najwyższym poziomie. Pomagamy w sprowadzaniu samochodów z USA każdemu, kto zechce skorzystać z naszych usług. Wiedząc, jak działać skutecznie i na co zwracać uwagę, nie dajemy się niczym zaskoczyć, a co za tym idzie – klient nie spotyka się z żadnymi przykrymi niespodziankami. Pewność, z jaką podchodzimy do naszej pracy, daje nam ogromną przewagę. Dzięki temu import aut z Ameryki to szansa na nabycie pojazdu po dobrej cenie. Oprócz tego na naszej stronie zamieściliśmy kalkulator, który pozwoli Ci oszacować koszty związane ze sprowadzeniem danego modelu ze Stanów Zjednoczonych do Częstochowy. Import aut z USA cieszy się niemalejącym zainteresowaniem, a my jesteśmy tu po to, by pomóc Ci w tym procesie.

Import aut z USA do Częstochowy – poszczególne etapy procesu

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, a osiągamy to poprzez świadczenie usług na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksowe i w pełni bezpieczne sprowadzanie aut z USA do Polski. Przeprowadzimy Cię przez cały proces, gwarantując komfort i przejrzystość transakcji. Oto poszczególne etapy tego fascynującego procesu:

  1. Jasne określenie oczekiwań – wszystko zaczyna się od spotkania, na którym z naszym specjalistą omówisz to, czego szukasz, podając nam główne kryteria dotyczące auta, w tym markę, model, rocznik czy preferowany kolor.
  2. Moment na decyzję – wyślemy Ci na maila listę pojazdów spełniających podane wymagania.
  3. Dokumentacja i umowa – zawieramy z Tobą umowę, dostarczając jej kopię każdej ze stron. Następnym krokiem jest wniesienie depozytu, który w przypadku niepowodzenia na licytacji wróci na Twoje konto.
  4. Transport samochodu – po sukcesywnym zakupie pojazd trafi do portu w USA, a dalej do Europy.
  5. Odbiór na Starym Kontynencie – auto z USA jest gotowe do odbioru. Nim się to stanie, opłacimy za Ciebie rachunki firm transportowych, w tym cło.
  6. Ewentualny serwis na miejscu – w przypadku aut uszkodzonych oferujemy serwis w Pszczynie, gdzie mieści się nasz warsztat. Wymieniamy części oraz dokonujemy poprawek i napraw, by auto spełniało Twoje oczekiwania.

Dlaczego sprowadzamy auta z USA?

Najprostsza odpowiedź mogłaby brzmieć: bo to opłacalne. Zdecydowanie warto rozważyć sprowadzenie samochodu z USA. Są one oferowane w przystępniejszych cenach niż te same modele na rodzimym rynku. Zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych oddziałów lub skontaktowania się z nami telefonicznie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!