Import aut z USA – Pszczyna i okolice

Marzysz o ściągnięciu auta z USA? Chętnie pomożemy Ci to osiągnąć. W sercu Pszczyny mieści się nasz warsztat, gdzie marzenie o sprowadzeniu samochodu z USA staje się rzeczywistością. Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy nie tylko importują pojazdy zza oceanu, ale też przenoszą amerykańskiego ducha wolności na polskie drogi. Dlaczego sprowadzenie auta ze Stanów warto powierzyć akurat nam? Ze względu na to, że jesteśmy profesjonalistami, którzy znają rynek i zajmują się tym od lat. Działamy w całej Polsce, choć zanim samochód trafia do naszych salonów, zwykle najpierw ląduje tutaj – w Pszczynie. To nie tylko nasza siedziba, ale i miejsce, gdzie wszystkie auta z USA zyskują drugie życie. Tutaj je naprawiamy, konserwujemy i personalizujemy pod wymagania klienta.

Auto z Ameryki – jak je sprowadzić?

Sprowadzenie samochodu z USA to zadanie wymagające uwagi i doświadczenia. Samodzielne próby ściągnięcia pojazdu zza oceanu często sprawiają kłopoty – w takiej sytuacji możesz liczyć na nas. Z nami sprowadzisz auta z USA i unikniesz wielu problematycznych kwestii takich jak określenie kosztów, organizacja transportu czy dokumentów. Swoich klientów prowadzimy przez cały proces, oferując kompleksowe usługi, w tym doradztwo finansowe. Co więcej, orientacyjny koszt sprowadzenia danego modelu ze Stanów Zjednoczonych sprawdzisz u nas za pomocą wygodnego kalkulatora online. Jeśli myślisz o modelu zza oceanu, nie czekaj – skorzystaj z usług importu aut z USA. Pszczyna to doskonałe miejsce, gdzie dokonasz odbioru wymarzonych czterech kółek.

Import aut z USA – Pszczyna

Z nami sprowadzenie auta z USA staje się proste i przyjemne. Nie czekaj – dołącz do grona miłośników amerykańskich aut i odkryj, jak łatwo i satysfakcjonująco może przebiegać import aut z USA – Pszczyna. Poznaj wszystkie elementy tego procesu, by nic Cię nie zaskoczyło:

  1. Określ swoje potrzeby – oczekiwania zdefiniujesz z naszym ekspertem, który dobierze auta na podstawie takich kryteriów jak marka, model czy rocznik. Przedstawi także ofertę pojazdów uszkodzonych, które można sprowadzić i naprawić w naszym serwisie w Pszczynie.
  2. Wybierz pojazd z listy – dostaniesz od nas na maila zestawienie aut, które odpowiadają Twoim wymaganiom. Jeśli któraś z propozycji Cię zaintryguje, dokonamy wyceny kosztów transportu i podamy sugerowaną kwotę przewidywaną na licytacji.
  3. Formalności i umowa – przed licytacją podpisujemy umowę, dostępną dla każdej ze stron. Konieczne jest także wpłacenie depozytu, który wraca do Ciebie w przypadku nieudanej licytacji.
  4. Czas na transport – po uregulowaniu wszelkich płatności i formalności, pojazd transportowany jest do portu, a następnie trafia do Europy.
  5. Odbierz auto – po rozładunku samochód przechodzi przez procedury celne. Firma spedycyjna wystawia różne rachunki (CŁO, VAT, opłaty portowe), a po ich uregulowaniu auto zostaje przywiezione do naszej firmy.
  6. Warsztat – w przypadku uszkodzonych aut z Ameryki samochód trafia do naszego serwisu w Pszczynie. Po naprawie dostarczamy go do oddziału najbliższego lokalizacji klienta.

Naprawa aut na miejscu – import aut z USA do Pszczyny

Swoim klientom oferujemy też możliwość sprowadzenia auta uszkodzonego mechanicznie lub wymagającego poprawek blacharskich. Auta z USA naprawiamy wówczas w naszym warsztacie w Pszczynie, gdzie zmieniamy je nie do poznania, dostarczając na rynek gotowe i niepowtarzalne samochody. Te lądują następnie w naszych salonach i oddziałach rozlokowanych w południowo-zachodniej Polsce. Sprowadzanie pojazdów z USA to zadanie pełne wyzwań związanych z jego skomplikowanym, ryzykownym, a czasem wręcz niejasnym charakterem. Z tego powodu warto rozważyć współpracę z agencjami o ugruntowanej renomie i brokerami, którzy mają doświadczenie w tym obszarze. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!