Import aut z USA – Jastrzębie-Zdrój

Zastanawiasz się nad sprowadzeniem samochodu z USA w okolice miejscowości Jastrzębie-Zdrój? Import aut z USA może być dla Ciebie idealną opcją. To nie tylko okazja do zdobycia dobrego auta w atrakcyjnej cenie, choć zwykle to właśnie kwestie finansowe są głównym motywatorem, ale i chęć nabycia pojazdu od amerykańskich producentów. Jako eksperci specjalizujemy się w importowaniu aut z Ameryki. Dużym zainteresowaniem cieszą się nie tylko typowo amerykańskie modele, ale i marki dobrze znane w Europie. Jak sprowadzić auto z USA? Jeżeli samemu nie potrafisz odpowiedzieć na to pytanie, to jest to znak, że powinieneś powierzyć to zadanie w ręce profesjonalistów. Dla nas import samochodów ze Stanów Zjednoczonych to codzienność.

Jesteśmy zespołem łączącym pasjonatów amerykańskiego rynku samochodowego, ekspertów umiejących naprawiać wszystkie auta i finansistów mogących pomóc Ci w zrealizowaniu marzeń o amerykańskich czterech kółkach. Nasze oddziały znajdują się w południowo-zachodniej części Polski, ale realizujemy zlecenia dla klientów z całego kraju. Jesteś z okolicy Jastrzębia-Zdrój? Import auta z USA z naszą pomocą zrealizujesz w jednym z naszych oddziałów (m.in. Wrocław, Kraków, Tychy, Cieszyn). Z nami spełnisz marzenie o sprowadzeniu samochodu z USA!

Auto z Ameryki – kilka słów o procesie importu pojazdu zza oceanu

Przywiezienie samochodu z Ameryki do Europy na pierwszy rzut oka może wydawać się skomplikowane. Specjaliści wiedzą jednak, jak sobie z tym radzić, dlatego dla nas taka operacja nie stanowi problemu. Czy warto sprowadzić auto z USA? Dla niektórych import z tego kraju oznacza pozyskanie pojazdu marki trudno dostępnej w Europie, inni natomiast patrzą na to jak na dobrą inwestycję. Ze względu na sytuację rynkową w Stanach Zjednoczonych nabycie i sprowadzenie auta z Ameryki jest często tańsze niż zakup tego samego modelu o podobnym roczniku w Polsce.

Chętnie wspieramy każdego, kto decyduje się powierzyć nam to zadanie. Działamy sprawnie, za czym stoi nasze wieloletnie doświadczenie. Unikamy niekorzystnych ofert i nieprzyjemnych niespodzianek. Import auta z USA do Jastrzębia-Zdroju to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa. Jeśli nurtuje Cię kwestia kosztów związanych ze sprowadzeniem samochodu z USA, skorzystaj z naszego kalkulatora.

Sprowadzenie samochodu z USA w kilku punktach

Jesteś przekonany, że import samochodów ze Stanów Zjednoczonych to inwestycja w sam raz dla Ciebie? My jesteśmy tu po to, by wykonać to zadanie. Oferujemy kompleksową i bezpieczną usługę sprowadzania aut z Ameryki. Nasze priorytety to komfort, przejrzystość współpracy, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Poznaj proces krok po kroku:

  1. Rozmowa ze specjalistą – podczas spotkania z naszym ekspertem sprecyzujesz to, jakiego auta z USA szukasz. Kluczowe będzie tutaj wybranie marki, modelu lub generacji i rocznika.
  2. Podjęcie decyzji – to ważny etap, ponieważ to właśnie Ty wybierasz samochód, który mamy dla Ciebie importować. Wcześniej otrzymujesz od nas zestawienie pojazdów pasujących do Twoich wymagań.
  3. Umowa z nami – podpisujemy dokumenty, a obie strony otrzymują ksero umowy. Następnym punktem jest wniesienie depozytu, który wraca do Ciebie, jeśli licytacja się nie powiedzie.
  4. Transport ze Stanów do Europy – po sfinalizowaniu transakcji samochód jedzie do portu w USA, a dalej trafia do Europy drogą morską.
  5. Odbiór w kraju – my odbieramy auto, uiszczamy opłaty, w tym cło, i dostarczamy pojazd do wskazanego oddziału naszej firmy.
  6. Opcja serwisowania – jeśli auto jest w jakiś sposób uszkodzone, możemy je dla Ciebie naprawić w naszym serwisie w Pszczynie.

Import auta z USA do Jastrzębia-Zdroju – to proste!

Ściągnięcie auta zza oceanu to korzystna decyzja z wielu pobudek. Po pierwsze pojazdy z Ameryki są tańsze niż ich europejskie odpowiedniki, po drugie przynoszą ze sobą ducha wolności, który wybrzmiewa jeszcze bardziej w pojazdach od amerykańskich producentów. Jeśli jesteś zainteresowany importem, zapraszamy do kontaktu!