Import aut z USA – Bielsko-Biała

Marzy Ci się własne auto z USA i szukasz kogoś, kto pomoże Ci zrealizować to marzenie? Poszukujesz amerykańskiego auta w Bielsku-Białej? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować! Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy? Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy zapałali fascynacją do sprowadzania samochodów z USA. Choć w dużej mierze nasi klienci stawiają na amerykańskie marki, tak naprawdę ściągamy zza oceanu także te doskonale znane w Europie. Ze względu na nasycenie rynku amerykańskiego taka procedura jest często o wiele bardziej opłacalna niż zakup auta o podobnym roczniku na rodzimym rynku. Znamy realia i zajmujemy się tym od lat, dlatego też z nami Twoje marzenie o aucie z USA stanie się łatwym i wygodnym procesem pod okiem profesjonalistów. Szukasz amerykańskich czterech kółek w Bielsku-Białej. Import aut z USA to dla nas pasja i codzienność.

Auto z Ameryki – jak wygląda jego sprowadzenie?

Ściągnięcie auta zza oceanu może wydawać się trudne dla tych, którzy nigdy nie mieli styczności z tym tematem. Inni z kolei wolą nie uczestniczyć w procesie i jedynie odebrać auto. Niezależnie od powodu, o wiele lepiej jest sprowadzić samochód z USA z pomocą specjalistów, co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo. Właśnie tak działamy – importujemy auta z USA do Bielska-Białej, dostarczając wybrane modele naszym klientom. Jednocześnie kierujemy ich przez cały proces, oferując kompleksowe usługi, włącznie z doradztwem w zakresie finansów. Na naszej stronie znajdziesz też kalkulator, który pozwoli Ci sprawdzić orientacyjny koszt sprowadzenia konkretnego modelu ze Stanów Zjednoczonych. Nie trać czasu – skorzystaj z usług naszej firmy i bezpiecznie oraz komfortowo sprowadź auto z Ameryki.

Import aut z USA – Bielsko-Biała i okolice

Korzystając z naszych usług, zyskujesz pewność i bezpieczeństwo. Z nami sprowadzenie samochodu z USA staje się nieskomplikowane, przejrzyste i satysfakcjonujące. Jak wygląda proces krok po kroku? Poniżej przedstawiamy poszczególne etapy:

  1. Przedstaw swoje oczekiwania – współpracując z naszym ekspertem, zdefiniujesz swoje potrzeby, wybierając kryteria takie jak marka, model czy rocznik, a nawet zastanawiając się nad ofertą dotyczącą pojazdów wymagających poprawek.
  2. Dokonaj wyboru – otrzymasz od nas zestawienie aut spełniających opisane wcześniej kryteria. Jeśli którekolwiek z nich przyciągnie Twoją uwagę, przeprowadzimy wycenę kosztów transportu i przygotujemy Cię do licytacji.
  3. Formalności, a w nich umowa – przed przystąpieniem do wyścigu o marzenia podpisujemy z Tobą umowę, która pozostaje dostępna dla obu stron przez cały czas trwania procesu. Konieczne jest również wniesienie depozytu, który w przypadku niepowodzenia licytacji zostanie Ci zwrócony.
  4. Transport – po uregulowaniu formalności i płatności pojazd zostaje przetransportowany do portu w USA, a następnie żegluje do Europy.
  5. Odbiór pojazdu – auto z USA przechodzi przez procedury celne. Firma spedycyjna wystawia nam rachunki, a po ich uregulowaniu dostarcza pojazd do nas.
  6. Opcjonalny serwis – jeśli auto wymaga naprawy lub poprawek blacharskich, ląduje ono w naszym serwisie w Pszczynie. Po renowacji trafia do najbliższego oddziału w Twojej okolicy.

Import aut z USA – Bielsko-Biała – o lokalizacji

Działamy niemalże w całej Polsce, oferując klientom kompleksową obsługę w procesie sprowadzania samochodu z USA. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, doradzamy i obsługujemy, co przekłada się na ogromne poczucie satysfakcji – zarówno nasze, jak i klientów. Auto możesz odebrać w wielu oddziałach (Poznań, Wrocław, Kraków, Tychy, Cieszyn). Import aut z USA z nami jest niezwykle wygodny i spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Zapoznaj się z naszą ofertą i zgłoś się do nas!