Import aut z USA – Katowice

Zastanawiasz się nad nabyciem własnego samochodu prosto z USA? Nic dziwnego, bo proces sprowadzania aut z USA staje się coraz bardziej popularny, a główną przyczyną, która za nim stoi, jest opłacalność. Ściągnięcie pojazdu z Ameryki jest często tańsze niż zakup tego samego modelu o zbliżonym roczniku w kraju. Z tego powodu, jeśli i Ty marzysz o sprowadzeniu samochodu z USA, zgłoś się do nas i dowiedz się, jak możemy Ci w tym pomóc.

Nasza ekipa składa się z profesjonalistów i miłośników amerykańskiej motoryzacji. Co więcej, sprowadzamy też modele dobrze znane nam w Europie, które ze względu na stan amerykańskiego rynku samochodowego są tańsze niż u nas. Jesteśmy tu po to, by ułatwić Ci cały proces zakupu i sprowadzenia auta z Ameryki. Szukasz takiego w Katowicach? Import aut z USA z nami będzie nie tylko wygodny, ale i bezpieczny.

Auto z Ameryki? Z nami to łatwizna!

Aby skutecznie i bezproblemowo sprowadzić samochód z USA, zaleca się skorzystanie z usług profesjonalistów. Jesteśmy firmą, która od wielu lat działa na rynku, oferując usługi importu aut z USA. Katowice – jeśli to właśnie tutaj szukasz amerykańskiego auta, to dobrze trafiłeś. Działamy m.in. w Tychach, Krakowie i Cieszynie. W przypadku konieczności dokonania naprawy lub poprawek blacharsko-lakierniczych samochód z USA w pierwszej kolejności trafia do naszego warsztatu w Pszczynie.

Działamy na terenie całego kraju, dostarczając do Polski sprawdzone modele zgodne z oczekiwaniami osób, które powierzają nam to zadanie. Równocześnie angażujemy się w każdy etap procesu, zapewniając kompleksową obsługę i utrzymanie stałego kontaktu. Udzielamy również porad w zakresie kwestii finansowych – na naszej stronie jest dostępny kalkulator umożliwiający oszacowanie przybliżonych kosztów sprowadzenia konkretnego modelu z USA do Polski. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, zadzwoń lub napisz do nas, a my z przyjemnością udzielimy Ci odpowiedzi na wszystkie pytania!

Sprowadzenie samochodu z USA krok po kroku

Skorzystaj z naszych usług, a my zagwarantujemy Ci pewność i bezpieczeństwo. Import aut z USA Katowice w naszym wykonaniu staje się procesem prostym i przejrzystym. Naszym motywatorem jest Twoja satysfakcja. My natomiast nie ukrywamy, że każde udane sprowadzenie samochodu z USA sprawia nam wiele radości. Jak działamy? Poniżej przedstawiamy poszczególne etapy:

  1. Określ oczekiwania – przy pomocy naszego specjalisty precyzyjnie zdefiniujesz, jakiego auta z USA poszukujesz. Przekazując nam te kryteria (marka, rocznik, model), ułatwiasz pracę całego zespołu.
  2. Podejmij decyzję – otrzymasz od nas listę pojazdów spełniających Twoje wymagania. Dajemy Ci czas na podjęcie decyzji.
  3. Formalności poprzedzające licytację – podpisujemy z Tobą umowę, której kopia trafia do obu stron. Koniecznością jest też wpłacenie depozytu, który w przypadku niepowodzenia licytacji zostanie Ci zwrócony.
  4. Transport morski – po dopełnieniu wszelkich formalności i opłat samochód zostanie załadowany na statek, który popłynie do Europy.
  5. Odbiór na kontynencie – to etap, kiedy auto z Ameryki przechodzi przez opłaty celne. Firmy pośredniczące w transporcie wystawiają nam rachunki, a po ich uregulowaniu pojazd trafia do nas.
  6. Możliwy serwis – w razie potrzeby pojazd najpierw trafi do naszego warsztatu w Pszczynie, gdzie przejdzie renowację obejmującą wymianę części, poprawki blacharskie i lakiernicze oraz pozostałe działania konieczne do doprowadzenia auta z USA do idealnego stanu.

Auto z Ameryki? To się opłaca!

Za sprowadzeniem samochodu z USA stoi nie tylko miłość do amerykańskiego definiowania wolności, ale i rozsądek. Pojazdy zza oceanu często charakteryzują się atrakcyjniejszymi cenami. Różnice walutowe i warunki rynkowe sprawiają, że znalezienie modeli w konkurencyjnych cenach nie stanowi problemu. Oprócz tego auta ściągane z USA mają dobry stan techniczny, ponieważ średnia wieku samochodów w USA jest znacznie niższa niż w Polsce. Ponadto pojazdy trafiające na rynek wtórny są zwykle serwisowane, co przekłada się na lepszą jakość w porównaniu do rodzimych odpowiedników. Szukasz zamorskich czterech kółek w Katowicach? Import aut z USA to nasza specjalność. Sprawdź naszą ofertę!