Import aut z USA – Rybnik

Myślisz o własnym samochodzie prosto z USA i szukasz ekspertów, którzy pomogą Ci je sprowadzić? Odwiedź jeden z naszych oddziałów (Poznań, Wrocław, Kraków, Tychy, Cieszyn) i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić! Nasz zespół składa się z fachowców i entuzjastów amerykańskiej motoryzacji, choć w praktyce oprócz typowo amerykańskich marek importujemy też samochody znane nam w Europie. Czy to się opłaca? Ze względu na dogodną sytuację na rynku samochodów używanych w USA sprowadzenie stamtąd auta jest zwykle tańsze niż zakup tego samego modelu o podobnym roczniku na rynku rodzimym.

Jesteśmy tu po to, by cały ten proces przebiegł bez najmniejszych problemów. Sprowadzenie samochodu z USA może się wydawać skomplikowane, ale nasz zespół chętnie zrobi to za Ciebie. Poszukujesz amerykańskiego samochodu w Rybniku? Import aut z USA to dla nas pasja i codzienność.

Jak działamy? – Twoje auta z USA

Aby korzystnie i bezproblemowo sprowadzić auto z Ameryki, warto skorzystać z usług profesjonalistów m.in. z Rybnika. Import aut z USA to w naszym wykonaniu proces bezpieczny i wygodny, który zarówno my, jak i nasi klienci mamy w pełni pod kontrolą. Działamy w całym kraju. Dostarczamy do Polski sprawdzone modele zgodnie z oczekiwaniami osób, które powierzają nam to zadanie. Jednocześnie uczestniczymy w każdym etapie, zapewniając kompleksową usługę i stały kontakt. Doradzamy także w kwestiach finansowych – na naszej stronie jest dostępny kalkulator, który pozwala sprawdzić przybliżony koszt sprowadzenia konkretnego modelu z USA do Polski. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, a my chętnie udzielimy Ci odpowiedzi na wszelkie pytania!

Import aut z USA w Rybniku – proces krok po kroku

Korzystając z naszych usług, otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa. Z nami proces sprowadzenia samochodu z USA staje się prosty, przejrzysty, a co najważniejsze – satysfakcjonujący dla obu stron. Jak działamy? Zobacz, co Cię czeka:

  1. Określ swoje oczekiwania – wraz z naszym specjalistą sprecyzujesz to, jakiego auta z USA szukasz. Podając nam takie kryteria jak marka, rocznik czy konkretny model, ułatwisz naszą pracę.
  2. Podejmij decyzję – wyślemy Ci maila z listą samochodów pasujących do Twoich oczekiwań. To etap, w którym zdecydujesz się na dany model lub nie.
  3. Formalności przed licytacją – przed rozpoczęciem rywalizacji o swoje marzenie, podpiszemy z Tobą umowę, której egzemplarz otrzyma każda ze stron. Następnie złożysz depozyt, który w przypadku niepowodzenia licytacji wróci na Twoje konto.
  4. Żegluga – po uregulowaniu wszelkich formalności i zapłaty stosownych opłat pojazd trafi do portu do USA, skąd wyruszy w rejs do Europy.
  5. Odbiór samochodu – na tym etapie auto z Ameryki przechodzi przez procedury celne. Firmy spedycyjne wystawiają nam rachunki, a po ich uregulowaniu pojazd trafia do nas.
  6. Ewentualny serwis – jeśli jest to konieczne, samochód trafia najpierw do naszego warsztatu w Pszczynie. Tam na życzenie klienta dokonujemy profesjonalnej renowacji, w tym wymiany części, poprawek blacharskich i lakierniczych.

Dlaczego warto? – Import aut z USA – Rybnik

Sprowadzanie samochodu z USA to nie tylko satysfakcjonujące doświadczenie, ale i rozsądna decyzja z kilku powodów. Po pierwsze auta zza oceanu często wyróżniają się korzystniejszymi cenami. Dzięki różnicom walutowym i warunkom rynkowym w Stanach Zjednoczonych można znaleźć modele w atrakcyjnych cenach, co przekłada się na potencjalne oszczędności. Po drugie, auta sprowadzone z USA zazwyczaj są w dobrym stanie technicznym. Standardy utrzymania pojazdów w Ameryce są wysokie, a większość aut trafiających na rynek wtórny jest regularnie serwisowana, co sprawia, że są one zazwyczaj w lepszym stanie niż ich europejscy odpowiednicy.

Ostatecznie zakup auta z Ameryki może być atrakcyjną inwestycją. Zaufaj specjalistom. Poszukujesz czegoś w Rybniku? Import aut z USA z nami to proces nie tylko przyjemny, ale i bezpieczny.