Import aut z USA – Wodzisław Śląski

Czy import auta z USA do Wodzisławia Śląskiego to coś, o czym poważnie myślisz? Nie jesteś w tym odosobniony, bo na rynku samochodowym znacznie wzrósł trend na sprowadzanie pojazdów zza oceanu. Przede wszystkim chodzi o korzyści finansowe, ale także o chęć posiadania auta amerykańskiej marki. Jako firma trudniąca się na co dzień sprowadzaniem samochodów z USA oferujemy pomoc wszystkim tym, którzy są zainteresowani zakupem czterech kółek ze Stanów. Importujemy zarówno amerykańskie modele, jak i te dobrze nam znane, które ze względu na specyfikę rynku motoryzacyjnego w Stanach Zjednoczonych są oferowane w atrakcyjniejszych cenach. Dla nas import aut z USA to codzienność. Dla Ciebie może to być ciekawa przygoda i spełnienie marzeń.

Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów, specjalistów i ekspertów finansowych gotowym pomóc Ci w nabyciu amerykańskich czterech kółek. Nasze oddziały znajdują się głównie na południowym zachodzie Polski, jednak nie jest to przeszkodą w tym, byś mógł się do nas zgłosić z innej części kraju. Mieszkasz w okolicy Wodzisławia Śląskiego? Import auta z USA pod naszym okiem zrealizujesz w jednym z oddziałów w okolicy.

Jak importować auto z USA do Wodzisławia Śląskiego?

Transport pojazdu przez ocean do Europy z początku brzmi jak złożony proces. Nasza firma zajmuje się tym od lat i dla nas taka operacja nie jest żadnym wyzwaniem. Ale czy samo sprowadzenie auta z USA do Polski ma sens? Jak najbardziej! Dla wielu to spełnienie marzeń, ale są też tacy, którzy w ściąganiu pojazdów ze Stanów Zjednoczonych do Polski, widzą niezły pomysł na biznes. W końcu rynek USA pod względem liczby samochodów osobowych jest mocno nasycony, co przekłada się na przystępność cen.

Jesteśmy gotowi wesprzeć każdego, kto zdecyduje się powierzyć nam zadanie importu auta z Ameryki. Działamy sprawnie i w zgodzie z wszelkimi normami oraz z prawem. Unikamy złych ofert, wiemy, jak się poruszać po zagranicznych rynkach, a oprócz tego zapewniamy stuprocentowe poczucie bezpieczeństwa naszym klientom. Import aut z USA do Wodzisławia Śląskiego to dla nas nie tylko pestka, ale i czysta przyjemność. Jeśli interesuje Cię szacowany koszt sprowadzenia samochodu z USA, to możesz go sprawdzić w naszym kalkulatorze.

Operacja krok po kroku

Podjąłeś już decyzję o imporcie auta z USA, a teraz chcesz się dowiedzieć, jak to zrobić? Przede wszystkim jeśli musisz szukać na to odpowiedzi, to znak, że lepiej powierzyć to zadanie profesjonalistom. Oferujemy kompleksową i bezpieczną usługę importu aut z USA do Wodzisławia Śląskiego. Stawiamy na bezpieczeństwo, komfort i przejrzystą współpracę. Poniżej opisujemy wszystkie etapy tego procesu – warto, byś się z nimi zapoznał.

  1. Konsultacja z ekspertem – podczas spotkania z naszym specjalistą precyzyjnie określisz, jakiego auta z USA szukasz. Ważne jest wybranie marki, modelu, generacji i rocznika.
  2. Podjęcie decyzji – to kluczowy moment, kiedy wybierasz pojazd do importu. Nim do tego dojdzie, otrzymasz od nas listę aut dostosowanych do Twoich preferencji.
  3. Strony podpisują umowę – formalizujemy naszą współpracę, a każda ze stron otrzymuje umowę na własność. Dalej trzeba wpłacić depozyt. Jeśli licytacja przebiegnie niepomyślnie, pieniądze do Ciebie wrócą.
  4. Transport z USA do Europy – po zakupie auta trafi ono do portu w USA, skąd uda się w rejs do Europy.
  5. Odbiór na miejscu – my odbierzemy auto za Ciebie i dostarczymy do wskazanego oddziału firmy.
  6. Możliwość serwisowania – w przypadku uszkodzeń i niedoskonałości oferujemy opcję naprawy w naszym serwisie w Pszczynie.

Z Ameryki do Wodzisławia Śląskiego? Import aut z USA

Decyzja o sprowadzeniu pojazdu zza oceanu może wynikać z wielu czynników. Przede wszystkim auta z Ameryki są dostępne w atrakcyjnych cenach w porównaniu do europejskich odpowiedników. Jeśli zastanawiasz się nad importem, serdecznie zapraszamy do kontaktu!