Import aut z USA – Gliwice

Marzysz o posiadaniu własnego pojazdu prosto z Ameryki? Dobrze trafiłeś! Proces sprowadzania samochodów z USA zyskuje coraz większą popularność. Kryją się za nim nie tylko fascynacja amerykańską kulturą motoryzacyjną, ale również realne korzyści finansowe. Import auta z USA to zarówno nieprzeciętny zakup, jak i prawdziwa przygoda. Jako profesjonaliści chcemy pomóc Ci zrealizować marzenie o własnym samochodzie ze Stanów Zjednoczonych.

Nasz zespół działa głównie w południowo-zachodniej części Polski, choć obsługujemy klientów z całego kraju. Składamy się z fachowców, ale również miłośników amerykańskiej motoryzacji. Gdybyśmy nie kochali aut z USA, nie zajmowalibyśmy się tym, czym się zajmujemy. Z tego powodu z nami nie tylko sprowadzisz wymarzony pojazd, ale także doświadczysz wygody, poczucia bezpieczeństwa i kompleksowej obsługi. Jesteś z Gliwic? Import aut z USA w naszym wykonaniu oferuje ściąganie nie tylko typowo amerykańskich marek samochodowych, ale również tych, które znane są także u nas. Sęk w tym, że ceny aut w USA są niższe, a my wiemy, które z nich wybrać, by Twoja inwestycja była jak najbardziej opłacalna.

Nie musisz znać się na wszystkim – jesteśmy tu po to, byś czuł się pewnie na każdym etapie. Od pierwszego kontaktu po dostarczenie auta prosto pod Twój dom – sprowadzenie auta z Ameryki z nami to gwarancja satysfakcji zarówno dla Ciebie, jak i dla nas.

Sprowadzenie samochodu z USA – czy to naprawdę trudne zadanie?

Czy skomplikowanym wyzwaniem jest sprowadzenie pojazdu zza oceanu do miejscowości takiej jak Gliwice? Import aut z USA to dla nas chleb powszedni, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie dla każdego poszczególne etapy są tak klarowne. Mimo tego sprowadzanie samochodu z USA staje się trendem. Dla jednych to szansa na zakup czterech kółek w niskiej cenie, dla drugich inwestycja, która ma się zwrócić. Bez względu na motywację warto powierzyć ten proces profesjonalistom.

Nasza firma zajmuje się tym od lat, a więc w dziedzinie importu aut z USA mamy duże doświadczenie. Pomagamy klientom w realizacji ich marzeń, sprawiając, że proces zakupu auta z USA staje się prosty i wygodny, ale przede wszystkim bezpieczny. Ponadto na naszej stronie znajdziesz kalkulator, dzięki któremu oszacujesz koszty sprowadzenia konkretnego modelu ze Stanów Zjednoczonych do Gliwic. Import aut z USA to nasza domena i mamy do niej smykałkę.

Krok po kroku, jak sprowadzić auto z Ameryki

Import auta z USA do Gliwic wiąże się z pewnymi krokami, które trzeba podjąć, by wszystko było dokładnie sprawdzone i przebiegło zgodne z planem. Dla nas to nie tylko zobowiązanie wobec klienta, ale i czysta przyjemność. Chcemy, byś czuł się zadowolony na każdym etapie, gdy zdecydujesz się skorzystać z naszych usług. Z chęcią poprowadzimy Cię przez ten proces, oferując kompleksową pomoc i obsługę. Poznaj ten proces krok po kroku:

  1. Określenie oczekiwań – nasz specjalista ustali z Tobą szczegóły na temat importowanego samochodu wedle kryteriów takich jak marka, model czy rocznik.
  2. Moment decyzji – otrzymasz od nas wykaz pojazdów spełniających podane kryteria. To czas na decyzję.
  3. Formalności i przygotowania do licytacji – zawieramy z Tobą umowę. Obie strony dostają jej kopię na własność. Kolejnym krokiem jest wpłacenie depozytu, który w przypadku niepowodzenia na licytacji wraca na Twoje konto.
  4. Transport drogą morską – po udanym zakupie samochód trafia do portu w USA, skąd wyrusza w rejs do Europy.
  5. Odbiór na miejscu – auto z USA zostaje odebrane, przechodzi cła i inne opłaty. Firmy pośredniczące w usłudze wysyłają nam rachunki. Po uiszczeniu wymaganych opłat pojazd trafia do nas, a potem do Ciebie, nowego właściciela.
  6. Opcjonalny serwis w warsztacie – jeśli auto wymaga poprawek, naprawy lub wymiany części, przeprowadzamy pełną ocenę techniczną, a w razie potrzeby doprowadzamy samochód do idealnego stanu.

Czy warto w ogóle sprowadzić auto z Ameryki?

Sprowadzenie samochodu z USA to decyzja, którą niewątpliwie warto rozważyć, jeśli dysponuje się odpowiednią sumą pieniędzy. Po pierwsze dla niektórych kupno amerykańskiej marki wiążę się z fascynacją kulturą Stanów Zjednoczonych. Po drugie importować można też auto marki znanej na rodzimym rynku, a cały proces (nawet ze wszystkimi opłatami) nierzadko kosztuje nas mniej niż zakup tego samego modelu w kraju. Nie wierzysz? Odwiedź jeden z naszych oddziałów lub zadzwoń, by dowiedzieć się więcej!