Import aut z USA – Poznań

Planujesz nabyć nowy samochód, ale Twój wybór padł na model prosto z Ameryki Północnej? Sprowadzanie aut zza granicy to zauważalny trend na rynku. To, co go napędza, to głównie korzyści finansowe. Kupienie i sprowadzenie samochodu z USA jest nierzadko tańsze niż zakup podobnego modelu w kraju. Jeśli więc uważasz, że jest to coś dla Ciebie, skorzystaj z naszych usług, a my kompleksowo przeprowadzimy Cię przez proces importu.

Dlaczego akurat my? Bo jesteśmy zespołem składającym się z ekspertów i miłośników amerykańskiej motoryzacji. Choć auta z USA cieszą się dużym zainteresowaniem, tak naprawdę zza oceanu ściągamy też marki, które są dobrze znane także u nas. Ze względu na przesyt panujący na amerykańskim rynku samochodowym pojazdy stamtąd często są oferowane w przystępnych cenach. Do tego dochodzi jednak transport mogący stanowić kłopot ze względu na formalności, ale tutaj wkraczamy my. Naszym celem jest ułatwienie procesu zakupu i sprowadzenia auta z Ameryki. Ty zlecasz nam import samochodu, my zajmujemy się całym procesem. Nie wierzysz, że to proste? Odwiedź nasz oddział w Poznaniu. Import aut z USA w naszym wykonaniu to synonim pewności, komfortu i gwarancji bezpieczeństwa.

Jak zorganizować sprowadzenie samochodu z USA?

Dobrze jest odpowiednio przygotować się do importu auta z Ameryki. Aby cały proces przebiegał sprawnie i bezproblemowo, warto skorzystać z usług ekspertów. Przykładem jest nasza firma, która funkcjonuje na rynku od wielu lat, specjalizując się w profesjonalnym i kompleksowym imporcie z USA. Poznań jest jednym z miast, w którym znajduje się nasz oddział. Obsługujemy klientów z całego kraju, zapewniając wsparcie na każdym etapie procesu zakupu samochodu z USA. Służymy radą i wiedzą. Udzielamy również porad finansowych związanych z nabyciem pojazdu zza oceanu.

Na naszej stronie trafisz na kalkulator, który umożliwi Ci oszacowanie przybliżonych kosztów sprowadzenia samochodu z USA do Polski. Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nas w Poznaniu lub skontaktuj się z nami. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Dowiedz się, jak sprowadzać auta z USA w kilku krokach

Zależy nam na Twoim zadowoleniu i nie ukrywamy, że sprawia nam radość każde kolejne sprowadzone auto z Ameryki. Chcemy, byś czuł się pewnie na każdym etapie tej operacji. Zapoznaj się z poniższym przewodnikiem, by dowiedzieć się, jak działamy.

  1. Precyzyjna analiza oczekiwań – nasz ekspert pomoże Ci dokładnie określić, czego potrzebujesz. Kluczowymi aspektami są: marka, model i rocznik pojazdu.
  2. Przemyślenie i podjęcie decyzji – drogą mailową dostarczymy Ci listę aut spełniających Twoje wymagania. Damy Ci też czas na podjęcie decyzji.
  3. Formalności – kolejnym krokiem jest zawarcie umowy, której kopię otrzymasz. Następnie wniesiesz wymagany depozyt. Ten zostanie zwrócony, jeśli licytacja się nie powiedzie.
  4. Transport morski – wygrywamy licytację, a samochód trafia do portu w USA. Stamtąd płynie do Europy.
  5. Odbiór w porcie – auto przechodzi opłaty celne, a my regulujemy rachunki od pośredników i odbieramy samochód, który następnie trafia do naszego oddziału.
  6. Opcja serwisu – w przypadku uszkodzeń lub wad estetycznych dokonujemy ponownej oceny stanu technicznego i przeprowadzamy ewentualne naprawy czy wymiany części.

Import aut z USA do Poznania – to proste!

Decyzja o sprowadzeniu pojazdu zza oceanu to wybór motywowany różnymi czynnikami. Przede wszystkim auta z Ameryki są dostępne w atrakcyjnych cenach w porównaniu do ich europejskich odpowiedników. Dodatkowo niosą ze sobą unikatowego ducha amerykańskiej wolności, zwłaszcza jeśli chodzi o pojazdy od amerykańskich producentów. Jesteś z Poznania? Import aut z USA z nami to łatwizna. Czujesz się przekonany? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!