Import aut z USA – Kraków

Myślisz o zakupie własnego samochodu bezpośrednio z Ameryki? Nic dziwnego, bo procedura sprowadzania samochodów z USA przyciąga coraz więcej zainteresowanych klientów. Głównym powodem, jaki stoi za tym trendem, są korzyści finansowe. Przywożenie aut z USA często wiąże się z niższymi kosztami niż zakup tego samego modelu (w podobnym roczniku) na rodzimym rynku. Jeśli uważasz, że jest to oferta w sam raz dla Ciebie, skorzystaj z naszych usług!

Nasz zespół łączy w sobie fachowców, finansistów i entuzjastów amerykańskiej motoryzacji. Nie znaczy to jednak, że sprowadzamy jedynie amerykańskie marki. Importowane auta z USA obejmują także modele dostępne również na naszym rynku. Jednakże z uwagi na sytuację na amerykańskim rynku te same samochody są bardziej przystępne cenowo niż u nas. My z kolei jesteśmy tu po to, by uprościć cały proces zakupu i sprowadzenia auta z Ameryki. Nie wierzysz, że może to być proste? Odwiedź jeden z naszych oddziałów – Kraków. Import aut z USA razem z nami będzie nie tylko komfortowy, ale i bezpieczny.

Jak sprowadzić samochód z USA? – najważniejsze kwestie

Ściągnięcie auta z Ameryki trzeba dobrze zaplanować. Aby cały proces odbył się możliwie szybko i bezproblemowo, warto zwrócić się z tym do specjalistów. Nasza firma, aktywna od wielu lat na rynku, oferuje profesjonalny i kompleksowy import aut z USA. Kraków jest jednym z naszych oddziałów, choć oferujemy usługi o zakresie ogólnopolskim. Nasz salon znajduje się w Tychach, w Pszczynie mamy warsztat, a oprócz tego oddziały w Cieszynie, Wrocławiu czy Poznaniu. Zapewniamy zaangażowanie na każdym etapie procesu zakupu auta z USA, doradzamy i obsługujemy. Udzielamy także porad w kwestiach finansowych związanych z zakupem pojazdu za oceanem. Oprócz tego na naszej stronie jest dostępny kalkulator umożliwiający oszacowanie przybliżonych kosztów sprowadzenia konkretnego modelu z USA do Europy. Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zachęcamy do kontaktu! Z przyjemnością wyjaśnimy wszystkie nurtujące Cię kwestie.

Jak wygląda sprowadzenie samochodu z nami?

Szukasz samochodu i mieszkasz w Krakowie? Import aut z USA z nami to nie tylko gwarancja wygody i bezpieczeństwa, ale także czysta przyjemność zarówno dla Ciebie, jak i dla nas. Pozwól nam poprowadzić Cię w tym procesie. Oto jego poszczególne etapy:

  1. Sprecyzuj oczekiwania – za pośrednictwem naszego eksperta dokładnie określisz, jakiego samochodu z USA szukasz. Głównymi kryteriami są oczywiście marka, model i rocznik pojazdu.
  2. Przemyśl i zadecyduj – otrzymasz od nas wykaz pojazdów spełniających Twoje wymagania. To czas na podjęcie decyzji i wybranie któregoś z nich.
  3. Dopięcie formalności – zawieramy z Tobą umowę, której egzemplarz otrzymujesz na własność. W tym momencie wymagane jest wniesienie odpowiedniego depozytu, który zostanie Ci zwrócony, jeśli aukcja się nie powiedzie.
  4. Transport drogą morską – pomyślna licytacja auta może prowadzić tylko do jednego – transportu na kontynent europejski.
  5. Odbiór w Europie – na tym etapie pojazd z USA przechodzi przez opłaty celne, a firmy pośredniczące wystawiają nam rachunki. Później auto trafia do nowego właściciela.
  6. Ewentualny serwis – raz jeszcze sprawdzamy stan techniczny auta i dokonujemy usprawnień, w tym wymiany części czy poprawek blacharsko-lakierniczych. Gdy wszystko jest w porządku, kończymy zlecenie.

Dlaczego warto postawić na import aut z USA? – Kraków i okolice

Dla jednych sprowadzenie samochodu z USA, zwłaszcza marki amerykańskiej, wiążę się z fascynacją Ameryką Północną czy tamtejszym przywiązaniem do wolności. Drudzy natomiast stawiają bardziej na zdrowy rozsądek. Pojazdy zza oceanu często wyróżniają się korzystniejszymi cenami i przykuwają oko polskich klientów. Te dogodne uwarunkowania rynkowe sprawiają, że znalezienie modeli o podobnych rocznikach w dobrych cenach nie jest czymś nieosiągalnym. Szukasz czegoś dla siebie? Odwiedź nasz oddział w Krakowie, a doradzimy Ci we wszystkim!