AUTA BEZWYPADKOWE

Szukasz wyjątkowego samochodu, ale żaden z modeli z salonu nie odpowiada Twoim potrzebom? W Ameryka Cars mamy na to rozwiązanie. Używane samochody prosto z USA to bowiem coś więcej niż zwykły zakup – to inwestycja, która się opłaca i otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości.
W Ameryka Cars nie tylko pomożemy Ci znaleźć odpowiedni model, ale zagwarantujemy również jego szybki i bezproblemowy import. Po dostarczeniu samochodu zadbamy także o kwestie dokumentacji czy zmiany licznika – dzięki własnemu warsztatowi jesteśmy w stanie wykonać i niewielkie naprawy, i kompleksowe remonty.

AUTA POWYPADKOWE

Szukasz samochodu najwyższej klasy w okazyjnej cenie? Jeśli tak, to auto powypadkowe z USA może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Dla swoich klientów wyszukujemy powypadkowe auta ze sprawdzonych źródeł, co do których mamy 100 % pewność jakości i bezpieczeństwa.
Czasem takim samochodom wystarczy jedynie niewielki przegląd, innym razem konieczny jest dłuższy pobyt u mechanika. W jednym i drugim przypadku możesz skorzystać z pomocy warsztatu Ameryka Cars, gdzie zajmujemy się kompleksową naprawą samochodów każdej marki. Nie ograniczamy się jedynie do jednej firmy – dzięki wszechstronnemu podejściu oraz wyspecjalizowanemu zespołowi jesteśmy w stanie zapewnić naprawę wszystkim sprowadzanym autom.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress