Znamy je z wielu klasyków kina, ale nie z polskich ulic. Auta zabytkowe z USA spotykane na europejskich drogach zawsze robią ogromną furorę. Kto się nie obejrzy za starym Mustangiem w pięknym staniem albo masywnym GMC znanym z popularnego niegdyś serialu „Drużyna A”?

Auta zabytkowe z USA to piękna historia motoryzacji

Dzisiejsze auta zabytkowe z USA to kawał pięknej historii motoryzacji. Nigdzie, jak tylko w Stanach Zjednoczonych królowały w latach 50. majestatyczne skrzydlate krążowniki szos. Kiedy w Europie wszystko miniaturyzowano, za oceanem projektowano z fantazją i rozmachem. To właśnie dlatego auta zabytkowe z USA robią dziś takie ogromne wrażenie! Wielu kierowców chciałoby doświadczyć amerykańskiej motoryzacji z jej najpiękniejszego okresu, ale jaki jest koszt sprowadzenia auta z USA? Wielu kierowców jest przekonanych, że to poważne obciążenie dla portfela. Jak jest jednak naprawdę? Ile kosztuje sprowadzenie auta z USA?

Koszt sprowadzenia auta z USA jest niższy niż może się wydawać

Oszacowanie tego nie jest naprawdę takie trudne. Wystarczy zajrzeć na stronę firmy Ameryka Cars. Z myślą o wszystkich zainteresowanych kosztem sprowadzenia zabytkowego auta z USA przygotowano tu specjalny kalkulator. Korzystanie z niego jest bardzo proste. By poznać koszt sprowadzenia auta z USA, trzeba znać tylko cenę samochodu z aukcji oraz nazwę stanu, w którym się znajduje. Po wprowadzeniu tych danych system automatycznie oszacuje tak zwane koszty aukcyjne oraz kwotę, którą należało będzie uiścić za transport auta najpierw do portu w USA, a potem za jego podróż statkiem do Europy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress